Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Znanstveni skup Bunjevci u vremenskom i prostornom kontekstu

U okviru obilježavanja 85. obljetnice Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju, od 20. do 22. studenog 2012. godine, u Vijećnici Fakulteta će se održati znanstveni domaći skup s međunarodnim sudjelovanjem, pod naslovom “Bunjevci u vremenskom i prostornom kontekstu”, voditeljice dr. sc. Milane Černelić s Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju. Skup predstavlja završni dio znanstvenoga projekta odobrenog od MZOS-a, pod naslovom “Identitet i etnokulturno oblikovanje Bunjevaca”. Organizacijski odbor Skupa (u sastavu: dr. sc. Milana Černelić, dr. sc., Jadranka Grbić Jakopović, dr. sc. Marijeta Rajković Ivata, Tihana Rubić i Matija Dronjić) srdačno poziva sve zainteresirane da nazoče Skupu. Više obavijesti o Skupu, knjižicu sažetaka te program, možete pronaći na web stranici Skupa: www.bunjevci-skup.com.