Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Poziv na simpozij

Hrvatska udruga stipendista francuske vlade (L’Association croate des boursiers du gouvernement français) poziva sve zaintersirane na interdisciplinarni jednodnevni skup na temu Mediterana, koji će se, uz potporu Sveučilišta u Zagrebu i Francuskog instituta, održati u četvrtak 12. svibnja 2016. s početkom u 9h u prostorijama Rektorata Sveučilišta u Zagrebu, u Zvonimirovoj 8 (dvorana 210, II. kat). Predavači na skupu biti će eminentni stručnjaci iz područja ekologije, povijesti umjetnosti, književnosti, turizma i sociologije. Skup završava izlaganjem o mediteranskoj prehrani i zdravlju, nastupom dalmatinske klape i prigodnim domjenkom. Izlaganja će biti na hrvatskom jeziku. Više o samome programu možete naći na programu skupa.