Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Poziv na predavanje prof. dr. sc. Johannesa Mosera

U okviru projekta Hrvatske zaklade za znanost, Stvaranje grada: prostor, kultura i identitet, u suradnji s Platformom za mobilnost i međunarodnu suradnju etnologa i kulturnih antropologa, Odsjeka za etnologiju i kulturnu  antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu – mobilnaEKA, održat će se predavanje pod naslovom How should one live in the city? Urban Ethics – a research agenda. Predavač je prof. dr. sc. Johannes Moser (Institut für Volkskunde/Europäische Ethnologie, Ludwig-Maximilians-Universität München), voditelj projekta URBAN ETHICS. Predavanje će biti održano na engleskom jeziku, u petak, 26. svibnja 2017. godine, s početkom u 12 sati, u predavaonici A-229. Više informacija možete pogledati ovdje.