Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Erasmus+ 2017/18: nastavno i nenastavno osoblje – NATJEČAJ

Raspisan je Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 – Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u ak. god. 2017./2018. za aktivnosti: podučavanje (nastavno osoblje te nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH); kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje); osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje). Rok za prijavu: 12. lipnja 2017.  Detalji pod opšrinije.

OPŠIRNIJE:

Kandidati su obvezno proučiti NATJEČAJ I UPUTE!

VAŽNA NAPOMENA: Za dio dokumenata potrebnih za prijavu (Dokaz o zaposlenju;  te Suglasnost dekana za odsustvo s radnog mjesta): obratiti se Uredu za međunarodnu suradnju Fakulteta (tsveljo@ffzg.hr)

Mobilnost se može ostvariti u periodu: od 1. srpnja 2017. do 30. rujna 2018. Financiranje (troškovi života i putni trošak): do 5 dana mobilnosti, ali sama mobilnost može trajati i duže.

PRIJAVA:

1. Obrazac za prijavu mobilnosti (STA; STT; STA & STT: podučavanje, osposobljavanje ili kombinacija). Potpisan* i ovjeren na OBJE !!! Ustanove* (Iznimka = Erasmus+ radionice – v. Upute, str 3.)
  2. Dokaz o zaposlenju i Potpisana suglasnost dekana za odsustvo s radnog mjesta (javiti se na: tsveljo@hr)
  3. Prijavni obrazac – ISPRINT ON-LINE prijave
  4. Životopis (CV) – (poželjno Europass)

Pozivno pismo s prihvatne ustanove (NIJE OBAVEZNO)
*Na FFZG: The sending institution potpis= Acting Vice- dean Prof Tin Turković, PhD.

ROK za prijavu: 12.06.2017.

ON-LINE i POŠTOM
Sveučilištu u Zagrebu
Nepotpune prijave, prijave podnesene nakon roka, te prijave podnesene samo on-line putem neće se razmatrati.

Sveučilište u Zagrebu
Trg maršala Tita 14 , 10 000 Zagreb
„Natječaj za Program ERASMUS+ – nastavno i nenastavno osoblje, ak. god. 2017./18. – programske zemlje

Prilozi: