Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu

Izborno povjerenstvo Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora utvrdilo je privremene ukupne rezultate izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu:  Popis kandidata poredanih po broju ostvarenih glasova, Rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu s glasovima koje su kandidati ostvarili na pojedinim sastavnicama. Protiv privremenih rezultata izbora može se podnijeti pisani obrazloženi prigovor u roku od 8 radnih dana od dana objavljivanja privremenih rezultata izbora. O prigovoru odlučuje Povjerenstvo za prigovore Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora. Prigovori se podnose na e-mail studentski-izbori@unizg.hr ili na urudžbeni ured Rektorata, Trg maršala Tita 14, Zagreb.