Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Obavijest studentima i nastavnicima – početak nastave u akad. god. 2017./2018.

Početak akademske godine 2017./2018. na Sveučilištu u Zagrebu je u ponedjeljak, 2. listopada 2017.

U tjednu od 2. do 6. listopada 2017. u prostorima Filozofskog fakulteta provode se aktivnosti u okviru Orijentacijskog tjedna namijenjenog studentima koji prvi put dolaze na studij na Filozofski fakultet.

U tjednu od 2. do 6. listopada 2017. održat će se sastanci nastavnika i studenata prve godine preddiplomskih studija prema posebnom rasporedu svakog odsjeka, a na višim studijskim godinama u tom će se periodu obaviti odabir izbornih kolegija, raspoređivanje studenata u seminarske grupe i vježbe te odabir aktivnosti i termina pri Katedri za tjelesnu i zdravstvenu kulturu, Centru za strane jezike i Centru za obrazovanje nastavnika.

Redovita nastava za studente preddiplomskih i diplomskih studija počinje u ponedjeljak, 9. listopada 2017.  prema rasporedu.

Sastanak Uprave Fakulteta i pročelnika odsjeka ili njihovih zamjenika sa studentima prve godine preddiplomskog studija održat će se u ponedjeljak, 2. listopada 2017. u dvorani D-VII prema sljedećem RASPOREDU.