Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Poziv na predstavljanje zbornika ”Jugoslavija u povijesnoj perspektivi: postjugoslavenske interpretacije”

Profesori dr. sc. Igor Duda (Filozofski fakultet Sveučilišta Juraj Dobrila u Puli), dr. sc. Ivo Goldstein, dr. sc. Tvrtko Jakovina i Drago Roksandić (Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu) hrvatski su koatori  zbornika ”Jugoslavija u istorijskoj perspektivi” (Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji, Beograd 2017.). Zbornik će biti predstavljen u Novinarskom domu (Perkovčeva 2), četvrtak, 26. listopada 2017. godine, s početkom u 18.30 sati. O izdanju će govoriti: prof. dr. sc. Žarko Korać (Filozofski fakultet Univerziteta u Beogradu), Tomislav Jakić, prof. dr. sc. Ivo Goldstein, Sanja Biserko (Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji) i prof. dr. sc. Drago Roksandić, koji će i moderirati raspravu na predstavljanju. Intergralna verzija izdanja kao i ostali doprinosi u ovom postjugoslavenskom projektu dostupni su ovdje.