Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Poziv na predstavljenje knjige

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu i Visoko evanđeosko teološko učilište u Osijeku u povodu obilježavanja 500. obljetnice Dana reformacije pozivaju na predstavljanje pretiska knjige Artikuli ili Deli stare krstjanske vere / Articvli oli Deili te prave stare vere kerszhanske (Urach, 1562.) s transliteracijom. Pozdravnu riječ održat će dr. sc. Tatijana Petrić i  prof. dr. sc. Peter Kuzmič, a na predstavljanju knjige sudjelovat će akademik Josip Bratulić, dr. sc. Stanko Jambrek, urednik izdanja prof. dr. sc. Mateo Žagar i akademkinja Anica Nazor, recenzentica izdanja. Predstavljanje knjige održat će se u utorak, 31. listopada 2017., u 12 sati u predvorju Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu. Više pojedinosti o izdanju.