Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za akademsku mobilnost 2018. a) STRATEŠKI PARTNERI

Sveučilište u Zagrebu je raspisalo Natječaj za akademsku mobilnost u 2018. godini (prvi krug) a) odlazna mobilnost prema strateškim partnerima u 2018. g.: Macquarie University, Australija; University of Melbourne, Australija; Universidade Federal do Paraná, Brazil; Pontificia Universidad Católica de Chile, Čile; Universidad de Magallanes, Čile; University of Toronto, Kanada; University of Cincinnati, SAD ; University of Houston, SAD; Indiana State University, SAD ; The Pennsylvania State University, SAD; Hogeschool van Amsterdam, Nizozemska; Universiteit van Amsterdam, Nizozemska; Humboldt-Universität zu Berlin, Njemačka; Technische Universität München, Njemačka. KRITERIJI za odabir i rangiranje. Rok za ON-LINE prijavu: 26.11.2017. Rok za dostavu cjelokupne dokumentacije: 27.11.2017. na: tsveljo@ffzg.hr. Sažetak.