Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Poziv na predavanje i radionicu dr. sc. Mirele Hrovatin (Ministarstvo kulture RH)

mobilnaEKA – Platforma za mobilnost i međunarodnu suradnju etnologa i kulturnih antropologa Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu poziva Vas na predavanje i radionicu pod naslovom “Primjena UNESCO-ove Konvencije o zaštiti nematerijalne kulturne baštine u Hrvatskoj” koje će održati dr. sc. Mirela Hrovatin (Ministarstvo kulture RH) u srijedu, 17. siječnja 2018. godine u 9.30 sati, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Konferencijska dvorana (Knjižnica, II. kat). Radionica će slijediti nakon predavanja, a namijenjena je studentima viših godina studija. Prijava za radionicu je do 11. siječnja 2018. godine na e-mail: sloncar@ffzg.hr. Više informacija možete pogledati ovdje.