Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Izborni kolegij ‘Čovjek i sport’

U ljetnom semestru ak. god. 2017./2018. moguće je upisati kolegij ‘Čovjek i sport‘ namijenjen polaznicima/ama svih preddiplomskih i diplomskih studija na Filozofskom fakultetu. Kolegij svojim sadržajima pruža uvid u kompleksnost kulture bavljenja sportom i njegovo mjesto u čovjekovom (kvalitetnom) življenju od davnina. Kolegij je interdisciplinaran (uključuje povijest, povijest umjetnosti, sociologiju, filozofiju, lingvistiku, psihologiju i kineziologiju) i sadržan je u programu, odnosno satnici Odsjeka za povijest. Nastava će se održavati ponedjeljkom od 17.45 do 19.15 sati u dvorani A-202, a započinje u ponedjeljak, 5. 3. 2018. Studenti se pozivaju na prvi nastavni termin, uključujući i studente koji nisu uspjeli formalno prijaviti kolegij.