Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Obavezna prijava na kolegij Tjelesne i zdravstvene kulture (TZK) putem sustava OMEGA odnosi se na sve studente/ice koji su dužni pohađati obaveznu nastavu TZK i vrši se isključivo elektronskim putem: od ponedjeljka, 26. 2. 2018. u 00.05 sati do petka, 2. 3. 2018. u 23.55 sati, korištenjem sustava OMEGA  (unosa AAI@EduHr elektroničkog identiteta, na popisu e-kolegija treba pronaći Tjelesna i zdravstvena kultura s nazivom TZK17, kliknuti na upis u kolegij i upisati lozinku: tzk17,temeljito pročitati upute i forum Obavijesti). Sve relevantne informacije o izvedbi nastave TZK-a za studente/ice 1. i 2. godine preddiplomskog studija, odnosno polaznike/ce ovog kolegija u ljetnom semestru ak. god. 2017./18. dostupne su putem sustava učenja na daljinu OMEGA i u dodatnom informativnom letku kojem se može pristupiti putem poveznice dostupne OVDJE.