Raspored tečajeva – ljetni semestar 2018.

line1tan

Engleski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ENGLESKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda
18,00 - 19,30Bagić
ENGLESKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Aleksić
ENGLESKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Aleksić
ENGLESKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Špiranec
ENGLESKI VII (B 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Špiranec
ENGLESKI IX (B 2.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Barbarić
ENGLESKI X (B 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Bagić
ENGLESKI XI (C 1.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Merlin
ENGLESKI XII (C 1.2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Jelovčić
ENGLESKI XIV (C 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Barbarić
ENGLESKI Konverzacijski
1 x 2 šk. sata
srijeda18,00 - 19,30Jelovčić
ENGLESKI PRIPREMNI TEČAJ ZA
CAE ili CPE
PREDBILJEŽBE

Njemački jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
NJEMAČKI Ia (A 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Šnjarić
NJEMAČKI IIa (A 1)ponedjeljak - srijeda18,30 - 20,00Plićanić Mesić
NJEMAČKI IIb (A 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Špiljak
NJEMAČKI III (A 2.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Špiljak
NJEMAČKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Špiljak
NJEMAČKI VIa (B 1.2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Barčot
NJEMAČKI VIb (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Barčot
NJEMAČKI VII (B 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Špiljak
NJEMAČKI VIII (B 2.1)ponedjeljak - srijeda20,00 - 21,30Plićanić Mesić
NJEMAČKI IX (B 2)
utorak - četvrtak18,00 - 19,30Landsman
NJEMAČKI X (C 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Landsman
NJEMAČKI VIS. KONV. (C 1.2)
1 x 3 šk. sata
utorak18,30 - 21,00Plićanić Mesić

Talijanski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
TALIJANSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30
Jelovčić
TALIJANSKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Fabrio
TALIJANSKI III (A 2.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Fabrio
TALIJANSKI IV (A 2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Fabrio
TALIJANSKI VI (B 1.2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Fabrio

Francuski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
FRANCUSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Gvajec
FRANCUSKI IIa (A 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Gvajec
FRANCUSKI IIb (A 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Krajcar
FRANCUSKI III (A 2.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Krajcar
FRANCUSKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Gvajec
FRANCUSKI X (B 2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Gvajec
FRANCUSKI XI (C 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Gvajec
FRANCUSKI XII (C 1.2) utorak - četvrtak18,00 - 19,30Krajcar

Španjolski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ŠPANJOLSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Orešković
ŠPANJOLSKI IIa (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Orešković
ŠPANJOLSKI IIb (A 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Orešković
ŠPANJOLSKI III (A 2.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Matijević
ŠPANJOLSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Orešković
ŠPANJOLSKI VIII (B 2.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Matijević

Ruski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
RUSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Veršić
RUSKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Špek
RUSKI III (A 2.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Špek
RUSKI V (B 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Špek

Švedski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ŠVEDSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00Ećimović
ŠVEDSKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30Ećimović
ŠVEDSKI IV (A 2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Ećimović
ŠVEDSKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00Ećimović

line1tan