Raspored tečajeva – ljetni semestar 2018. / 2019.

line1tan

Engleski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ENGLESKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00MerlinA 202 / A 124
ENGLESKI III (A 2.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30BagićA 224 / A 228
ENGLESKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30AleksićA 309
ENGLESKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00AleksićA 309
ENGLESKI VIII (B 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30JelovčićA 102
ENGLESKI X (B 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00JelovčićA 102
ENGLESKI XI (C 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30BarbarićA 216
ENGLESKI XII (C 1.2)
ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00BagićA 224 / A 228
ENGLESKI XIV (C 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00JelovčićA 208
ENGLESKI XVI (C 2.2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00BarbarićA 216

Njemački jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
NJEMAČKI I (A 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30ŠnjarićA 111 / A 112
NJEMAČKI II (A 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Skender LibhardA 122 / A 106
NJEMAČKI IVa (A 2)ponedjeljak - srijeda18,30 - 20,00Plićanić MesićA 215
NJEMAČKI IVb (A 2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00ŠpiljakA 102
NJEMAČKI V (B 1.1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30ŠpiljakA 102
NJEMAČKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30ŠpiljakA 301
NJEMAČKI VIII (B 2.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00MalenicaA 105 / A 106
NJEMAČKI IX (B 2)
ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00ŠpiljakA 301
NJEMAČKI X (B 2+)ponedjeljak - srijeda20,00 - 21,30Plićanić MesićA 215
NJEMAČKI XI (C 1.2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30Landsman VinkovićA 307 / A 301
NJEMAČKI XII (C 1)
utorak - četvrtak19,30 - 21,00Landsman VinkovićA 307 / A 301
NJEMAČKI VIS. KONV. (C 1)
1 x 2 sata
utorak18,30 - 20,00Plićanić MesićA 215

Talijanski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
TALIJANSKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00 FabrioA 123 / A 308
TALIJANSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30FabrioB 324
TALIJANSKI VI (B 1.2)utorak - četvrtak19,30 - 21,00 / 16,30 - 18,00FabrioB 324
TALIJANSKI VIII (B 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30FabrioB 324

Francuski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
FRANCUSKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00KrajcarA 216
FRANCUSKI IIa (A 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00PečnikA 309
FRANCUSKI IIb (A 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30KrajcarA 128 / A 215
FRANCUSKI V (B 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00KrajcarA 122 / A 215
FRANCUSKI XIII (C 1)utorak - četvrtak18,00 - 19,30PečnikA 309

Španjolski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ŠPANJOLSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00OreškovićA 124
ŠPANJOLSKI II (A 1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30OreškovićA 116
ŠPANJOLSKI III (A 2.1)ponedjeljak - srijeda17,00 - 18,00OreškovićA 116
ŠPANJOLSKI IV (A 2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30OreškovićA 116
ŠPANJOLSKI V (B 1.1)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00PetrićB 310 A
ŠPANJOLSKI VI (B 1.2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00OreškovićA 116
ŠPANJOLSKI X (B 2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30PetrićB 310 A

Ruski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
RUSKI II (A 1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00VeršićF 316
RUSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00ŠpekA 122
RUSKI V (B 1.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30ŠpekB 320

Švedski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
ŠVEDSKI I (A 1.1)utorak - četvrtak19,30 - 21,00EćimovićB 310 A
ŠVEDSKI II (A 1)
počinje 11. 3. 2019.
ponedjeljak - srijeda19,30 - 21,00EćimovićF 316
ŠVEDSKI IV (A 2)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30EćimovićF 316
ŠVEDSKI VI (B 1.2)utorak - četvrtak18,00 - 19,30EćimovićB 310 A

Nizozemski jezik

JEZIKDANVRIJEMEPREDAVAČPROSTORIJA
NIZOZEMSKI I (A 1.1)ponedjeljak - srijeda18,00 - 19,30BručićA 126 / A 122
line1tan