Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu
Informacije na ovoj stranici podložne su promjenama, molimo posjetite ih u nekoliko navrata prije razredbenog postupka.

Kvalifikacijski postupak za upis na 1. godinu diplomskog studija informacijskih i komunikacijskih znanosti (redovni studij) – PROMJENA TERMINA (UTORAK 3.10.2017. u 15:00 sati (D-VI)

Zbog trajanja dekanskog roka i zaprimljene nepotpune dokumentacije, kvalifikacijski postupak za upis na 1. godinu diplomskog studija informacijskih i komunikacijskih znanosti (redovni studij) neće se održati u petak, 29. 9. 2017., već je novi termin utorak 3.10.2017. u 15:00 sati u dvorani D-VI. Svi pristupnici koji nisu dostavili dokumentaciju o prijepisu ocjena i prosjeku na preddiplomskom studiju (iz bilo kojeg razloga), dužni su to učiniti čim ranije, a najkasnije do ponedjeljka, 2.10.2017 u 13 sati u tajništvo Odsjeka.