Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu
Informacije na ovoj stranici podložne su promjenama, molimo posjetite ih u nekoliko navrata prije razredbenog postupka.

Postupak upisa u 1. godinu diplomskih studija u ak. god. 2017./2018.

Upisi u 1. godinu diplomskih studija održavaju se prema abecednom redoslijedu prezimena:

• U srijedu, 04. listopada 2017. godine od 14.30 – 19.00 sati za prezimena od A do H
  • U četvrtak, 05. listopada 2017. godine od 14.30 – 19.00 sati za prezimena od I do R
  • U petak, 06. listopada 2017. godine od 14.30 – 17.00 sati za prezimena od S do Ž.

Ako će biti potrebno, upisi će se produžiti i u subotu 07.07. listopada ali, OBAVIJEST O TOME ĆE SE OBJAVITI NA OVOJ STRANICI tek U PETAK, 06.listopada.

Ako to neće biti potrebno, taj termin neće se aktivirati.

TIJEKOM POSTUPKA UPISA PRISTUPNICI TREBAJU PREDOČITI:

– osobnu identifikacijsku ispravu

– potvrdu o uplaćenoj upisnini.

Ako je neki pristupnik ostvario pravo upisa, a TIJEKOM PRIJAVA ili TIJEKOM KVALIFIKACIJSKOG POSTUPKA, iz opravdanih razloga nije mogao dostaviti neki od propisanih dokumenata, treba na upisima predočiti kopiju ili original tog dokumenta.

Podsjećamo, radi se o ‘papirnatim’ dokumentima:
a) Potvrdi o završenom preddiplomskom studiju
b) Prijepis ocjena s prosječnom ocjenom i ECTS bodovima preddiplomskog studija.

PODSJETNIK ZA UPLATU UPISNINE

Svi pristupnici trebaju uplatiti upisninu od 350 kuna, koja se odnosi na troškove razredbenog postupka i upisa. Upisninu od 350,00 kuna, potrebno uplatiti na žiro račun Filozofskog fakulteta:

IBAN:  HR1823600001101311177     Model: HR00

U rubriku ‘Poziv na broj platitelja’ upisati sljedeće: Upisnina Diplomskog studija.

Primjer ispunjene uplatnice možete vidjeti ovdje.