Obavijest – ažurirano!

Tijekom postupka upisa 3. – 5.10.2018., svi pristupnici trebaju u D-VII predočiti:

– osobnu identifikacijsku ispravu
– potvrdu o uplaćenoj upisnini
– dvije (2) fotografije u boji, dimenzija 40×60 mm

Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa, a preddiplomski su završili na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, na upisima trebaju predati samo kopiju ili original:
a) Potvrde o završenom preddiplomskom studiju

Pristupnici koji studiraju prema članku 25. Statuta Filozofskog fakulteta, na upisima moraju predati:
a) Potvrde o završenom preddiplomskom studiju

* odnosi se isključivo na studente koji su preddiplomski studij završili i na studijskoj grupi 4+1

Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa, a preddiplomski studij nisu završili na Filozofskom fakultetu u Zagrebu, na upisima trebaju donijeti
ORIGINAL:
a) Potvrde o završenom preddiplomskom studiju
b) Prijepisa ocjena s prosječnom ocjenom i ECTS bodovima preddiplomskog studija.

* ne odnosi se na studente koji su originale već predali u Info-centru tijekom prijava

(*Obavijest je ažurirana 27. rujna 2018.)