Dnevni arhivi: 16/05/2016

U okviru projekta „Stvaranje grada: prostor, kultura i identitet“ (http://www.citymaking.eu/) u petak, 20. svibnja u 11 sati u dvorani A018 održat će se radionica pod naslovom „Kulturnoantropološki pogled na Zagreb: lokacije, prakse, interakcije. Radionica za studente etnologije i kulturne antropologije“. Na radionici će sudjelovati studenti preddiplomskog i diplomskog studija etnologije i kulturne antropologije: Tomislav Augustinčić, Maša Borović, Jozefina Ćurković, Dinko Duančić, Iva Grubiša, Lucijana Kukuljica, Maja Marin i Marino Mihalj, a moderirat će ju dr. sc. Petra Kelemen i dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević. Radionica se temelji na istraživanjima u gradu Zagrebu koja su se provodila u okviru četiriju kolegija unutar studijskog programa etnologije i kulturne antropologije: kolegija „Antropologija festivala“, „Antropologija turizma“, „Antropologija društvenog sjećanja“, „Etnološke i kulturnoantropološke studije predstavljanja“.