Dnevni arhivi: 07/10/2016

Obavijest o konferenciji “Između nekada i sada: Prakse i narativi globalizacije i sjećanja”

Klub studenata etnologije i kulturne antropologije poziva vas na sudjelovanje na međunarodnoj konferenciji koja će se održati od 11. do 14. listopada 2016. godine u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu “IZMEĐU NEKADA I SADA: Prakse i narativi globalizacije i sjećanja”. Više informacija na ovom linku. Prijavu za sudjelovanje na radionici možete preuzeti ovdje.

Auksologija čovjeka- važna obavijest

Obavještavaju se studenti druge godine preddiplomskog studija antropologije da će se kolegij “Auksologija čovjeka” u akademskoj godini 2016./2017. održavati u ljetnom semestru.

Svi studenti upisani u ISVU sustav tijekom sljedećih nekoliko dana će biti ispisani od strane ISVU službe i neće morati upisivati zamjenske/dodatne kolegije.

Robert Trivers u Zagrebu

Pozivaju se svi zainteresirani da prisustvuju 2. Simpoziju o snazi evolucijske misli koji će ove godine ugostiti prof. Roberta Triversa, dobitnika Crafoord nagrade, tzv. „Nobelove nagrade” za biologiju godine 2007. i jednog od najvećih i najutjecajnijih evolucijskih teoretičara današnjice, na prvoj stanici njegove europske turneje.

Predavanja će se održavati u kinu Europa, Prirodoslovno-matematičkom fakultetu, Institutu Ivo Pilar te Filozofskom fakultetu.

Raspored predavanja možete pronaći ovdje.

Obavijest – prof. Černelić

Nastava iz kolegija Komparativna istraživanja običajno-obredne prakse počinje 17. listopada s početkom u 11:00 prema rasporedu. Konzultacije će se od idućega tjedna u zimskom semestru održavati ponedjeljkom od 12:30-13:30.