Dnevni arhivi: 08/10/2016

Ideš dalje! – poziv na skup etnologa i kulturnih antropologa diplomiranih 2015. i 2016.

U organizaciji Hrvatskog etnološkog društva, Odjela za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru i Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, 4. i 5. studenoga 2016. godine, Zadar (Novi kampus), održat će se Ideš dalje! Skup etnologa i kulturnih antropologa diplomiranih 2015. i 2016. Kao poseban i sastavni dio periodičnih strukovnih okupljanja, cilj skupa je omogućiti novodiplomiranim etnolozima i kulturnim antropolozima da se na samom početku profesionalne karijere predstave svojim starijim kolegama i nastavnicima obaju sveučilišta, a ujedno studentima koji tek trebaju diplomirati daju uvid u izradu kvalitetnog diplomskog rada. Detaljne informacije u prilogu.