Dnevni arhivi: 09/03/2017

Obavijest – studentska radionica pod vodstvom prof. dr. sc. Peggy Levitt

U petak, 31. ožujka 2017. godine prof. dr. sc. Peggy Levitt (Department of Sociology, Wellesley College, Wellesley, SAD) održat će radionicu sa studentima pod naslovom „Artifacts and Allegiances: How Museums Put the Nation and the World on Display“. Na sudjelovanje na radionici pozivaju se studenti etnologije i kulturne antropologije, sociologije, muzeologije, politologije i drugih srodnih studija koje zanimaju teme migracija, različitosti, globalizacije i sl. Prijave se primaju do 18. ožujka. Detalji o radionici i prijavama dostupni su u prilogu.

Obavijest – dr. sc. Grgurinović

Obavještavaju se studenti da dr. sc. Ivona Grgurinović dana 9. 3. neće održati redovite konzultacije zbog službene spriječenosti. Mole se studenti da se obrate mailom ili nakon nastave (četvrtak 12:30-15:30).