Dnevni arhivi: 13/05/2018

Posjet Židovskoj općini i muzeju

Pozivamo vas da nam se pridružite u posjetu Židovskoj općini Zagreb (Židovski muzej u Zagrebu) 16. svibnja 2018. godine u 11.30 sati, Palmotićeva 16. Dolazak je obavezan za studente koji slušaju kolegij Identiteti manjinskih kultura (doc. dr. sc. Marijeta Rajković Iveta). Ulaznica za muzej je 5,00 kn.

Poziv na predavanje dr. sc. Jadranke Đorđević Crnobrnja

mobilnaEKA – Platforma za mobilnost i međunarodnu suradnju etnologa i kulturnih antropologa Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Katedra za manjinske kulture i zajednice pozivaju Vas na predavanje pod naslovom “Migracije Goranaca i ‘(o)čuvanje’ goranskog kulturnog nasleđa” koje će održati dr. sc. Jadranka Đorđević Crnobrnja (Etnografski institut SANU). Predavanje će se održati u ponedjeljak, 14. svibnja 2018. godine u 12:30 sati na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, u predavaonici A-125. Detaljnije informacije možete vidjeti u prilogu.