Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za ak. god. 2016./2017.

Obavještavamo vas da je Sveučilište u Zagrebu raspisalo Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2016./2017. Studenti su dužni do petka 28. travnja 2017. do 16 sati prijaviti rad na mrežnim stranicama Sveučilišta (www.unizg.hr/rektorova). U okviru prijave rada, mentor je dužan do istog roka u odgovarajući obrazac unijeti obrazloženje po čemu predloženi rad udovoljava kriterijima izvrsnosti. Studenti do 3. svibnja ispis cijeloga prijavljenoga rada (uključujući i potpisano obrazloženje mentora) u dva primjerka i u elektronskome obliku, s naznakom „Za Rektorovu nagradu“, dostavljaju Povjerenstvu za Rektorovu nagradu Filozofskog fakulteta putem Urudžbenog ureda Fakulteta (soba D-01). Studenti koji prijavljuju radove u kategorijama (e) i (f), rad u elektronskome obliku (uključujući sažetke te obrazloženje mentora) trebaju do četvrtka 27. travnja poslati na adresu blanka.bracic@ffzg.hr kako bi pravovremeno bili prijavljeni na stranicama Sveučilišta. Više informacija u prilozima: obavijest, natječaj, pravilnik, kriteriji.