Obavijest o KSEKA filmskim večerima

Klub Studenata EKA započinje s održavanjem projekta “KSEKA: Filmske Večeri” u novoj ak. godini 2014/2015. Projekcije će biti prikazivane utorkom u 20:00 sati, u matičnoj predavaoni A-001. Prva projekcija bit će prikazana sljedećeg utorka, 21. listopada 2014. godine, a na platnu će biti jedan fini dokumentarac “Darkest Austria” (“Dunkels, Ratselhaftels Austria”, 1994.), sniman u jednoj komičnoj perspektivi: grupa crnaca afričke televizijske kuće odlazi u “najmračniji, najzabačeniji dio istočnih Alpa” gdje promatraju način života i rituale “urođenika”. Osim ove projekcije, program je iznimno bogat sadržajem, pa ćemo tako svaki utorak moći prikazivati raznolike filmove vezane za mnoštvo etnoloških i kulturno-antropoloških tema, pitanja, ideja, polemika, pa i one kojima svi posjetitelji mogu dobiti jedan filmski uvid u šarenilo našeg svijeta.