Okrugli stol “Prakse: Iskustva studentskih terenskih istraživanja”

Klub studenata etnologije i kulturne antropologije i Katedre za manjinske kulture i zajednice Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu pozivaju Vas na okrugli stol pod nazivom “Prakse: Iskustva studentskih terenskih istraživanja”. Okrugli stol, kojim će moderirati dr. sc. Milana Černelić, red. prof., održat će se u četvrtak, 24. ožujka 2016. godine, s početkom u 10:00 u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta (II. kat Knjižnice). U okrugom stolu sudjeluju studentice i studenti etnologije i kulturne antropologije koji će izložiti i prenijeti svoja iskustva istraživanja u sklopu kolegija Prakse terenskih istraživanja. Veselimo se Vašem dolasku! Plakat u prilogu.