Predavanje etnologinje konzervatorice Ane Mlinar, dobitnice “Nagrade Vicko Andrić”

U ciklusu predavanja Kluba Hrvatskog etnološkog društva (HED-a) etnologinja Ana Mlinar, viša stručna savjetnica-konzervatorica za zaštitu etnološke baštine u Konzervatorskome odjelu Ministarstva kulture u Zagrebu, održat će predavanje na temu zaštite i obnove graditeljske baštine s odabranim primjerima stambenih i gospodarskih objekata na području Hrvatske. Konzervatorski i etnološki rad Ane Mlinar je primjer kolegama u struci, posebice mlađim generacijama te Vas stoga pozivamo na predavanje koje će se održati u srijedu, 7. prosinca 2016. u 17 sati na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u konferencijskoj dvorani fakultetske Knjižnice. Više informacija.