Poziv studentima Studija etnologije i kulturne antropologije i Studija antropologije

IZBORI ZA STUDENTSKE PREDSTAVNIKE U VIJEĆU ODSJEKA ZA ETNOLOGIJU I KULTURNU ANTROPOLOGIJU
Slijedom upute o. d. dekana, izv. prof. dr. sc. Željka Holjevca, te u skladu s čl. 41. st. 1. Statuta Filozofskog fakulteta, pozivam studente Studija etnologije i kulturne antropologije i Studija antropologije na izbore predstavnika i zamjenika studenata u Vijeću Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju. Birat će se po jedan zajednički predstavnik/predstavnica te po jedan zajednički zamjenik/zamjenica obiju studijskih grupa za svaku godinu studija, ukupno pet predstavnika i pet zamjenika studenata u Vijeću Odsjeka.
Prijedloge kandidata za izbore predstavnika i zamjenika studenata svake godine studija u Vijeću Odsjeka potrebno je poslati najkasnije do petka, 11. studenoga 2016. godine u 18 sati. Student se može kandidirati samostalno ili se kandidata može predložiti skupno. Prijedlog kandidata potrebno je poslati putem elektronske pošte na sljedeće adrese (na sve adrese istodobno u jednom e-mailu):
marijana@belaj.com (pročelnica Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju)
spotkonj@ffzg.hr (zamjenica pročelnice Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju)
dpolsek@ffzg.hr (voditelj Studija antropologije)
mlanovic@ffzg.hr (tajnica Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju)
Studenti će biti obaviješteni s prijedlozima kandidata za predstavnike svoje studijske godine uoči provedbe izbora.
Izborni sastanci održat će se skupno (studenti obiju studijskih grupa istodobno), a izbori će se provesti javnim glasovanjem, prema sljedećem rasporedu:
2. godina Preddiplomskog studija antropologije i Preddiplomskog studija etnologije i kulturne antropologije: ponedjeljak, 14. 11. 2016. u 14 sati, dvorana D1
3. godina Preddiplomskog studija antropologije i Preddiplomskog studija etnologije i kulturne antropologije: ponedjeljak, 14. 11. 2016. u 9.30 sati, učionica A-125
1. godina Diplomskog studija antropologije i Diplomskog studija etnologije i kulturne antropologije: srijeda, 16. 11. 2016. u 17 sati, učionica A-106
2. godina Diplomskog studija antropologije i Diplomskog studija etnologije i kulturne antropologije: ponedjeljak, 14. 11. 2016. u 18.30 sati, učionica A-112
Pozivamo studente Studija antropologije i Studija etnologije i kulturne antropologije da se odazovu na izbore u što većem broju. Također, pozivamo studente da pri predlaganju kandidata i izboru predstavnika vode računa o zastupljenosti predstavnika obiju studijskih grupa u Vijeću Odsjeka.
Pročelnica Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju
dr. sc. Marijana Belaj, izv. prof.