Poziv za prijave na istraživački projekt

Klub studenata etnologije i kulturne antropologije poziva studente preddiplomskog i diplomskog studija etnologije i kulturne antropologije da se prijave za sudjelovanje u istraživačkom projektu koji će se realizirati u Mošćeničkoj Dragi u tijeku 2017. godine. Istraživanje organiziraju Klub, Odsjek za etnologiju i kulturnu antropologiju te Katedra Čakavskog sabora Općine Mošćenička Draga. Istraživački projekt obuhvaća studentska istraživanja tema: (1) razvoj turizma; (2) pokladni običaji; (3) tradicijsko ribarstvo; (4) uloga žena u lokalnoj zajednici. Studentska istraživanja mentorirat će: dr. sc. Marijana Belaj, dr. sc. Petra Kelemen i dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević. Više o prijavama u prilogu.