Studentska videokonferencija USA-CRO „Global Folklore“

Klub studenata etnologije i kulturne antropologije Vas ovim putem poziva da se priključite studentskoj konferenciji između Department of Folklore, Ohio State University i Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, koja će se održati u četvrtak, 24. ožujka 2016. godine s početkom u 14h u vijećnici Filozofskog fakulteta. Videokonferenciju će voditi studenti profesorice Katherine Borland iz Ohio-a. Tema konferencije je predstavljanje hrvatske etnologije i njene komparacije sa američkim folklorom, te diskusija o Domovinskom ratu. Sve diskusije se temelje na razmijenjenim člancima i videozapisima, te Vas s toga molim, ako želite aktivno sudjelovati u diskusiji da se javite na mail, da Vam što prije proslijedim materijale. Veselimo se Vašem dolasku.