Odsjek za filozofiju

Studij

Radovi odsjeka

Arhiv obavijesti

Izbor za Studentski zbor Filozofskog fakulteta (26. i 27. ožujka)

Idući utorak i srijedu (26. i 27. ožujka) u auli Filozofskog fakulteta, na ulazu u knjižnicu, održat će se izbori za Studentski zbor Filozofskog fakulteta. Izborno mjesto bit će otvoreno oba dana od 7.45 do 20.15 sati. Pravo glasa imaju svi studenti Filozofskog fakulteta, a ostvaruju ga predočenjem iksice (ili indeksa).

Na izborima se bira 15 članova studentskog zbora čiji mandat počinje akademske godine 2019/2020. Izborno je povjerenstvo zaprimilo i odobrilo 24 kandidature, a svaki glasač može glasati za do 15 kandidata (zaokružiti do 15 rednih brojeva ispred pojedinih imena i to 6 na preddiplomskoj razini, 5 na diplomskoj razini i 4 na postdiplomskoj razini). Kako je studentski zbor jedino zakonski propisano i demokratski izabrano predstavničko tijelo koje zastupa interese studenata na svim razinama upravljanja Filozofskim fakultetom, važno je da date svoj glas.

Zato 26. i 27. ožujka ponesite svoje iksice i izađite na izbore!