Odsjek za filozofiju

Studij

Radovi odsjeka

Arhiv obavijesti

Obavijesti vezane za postupak završetka studija filozofije te upis diplomskog studija filozofije

Podsjećamo studente i studentice da se na web stranicama Odsjeka za filozofiju i Filozofskog fakulteta nalaze informacije o postupku završetka preddiplomskog / diplomskog / dodiplomskog studija te informacije o postupku upisa diplomskog studija.

Studenti koji završavaju preddiplomski studij filozofije te studenti treće godine preddiplomskog studija filozofije koji završavaju drugi trogodišnji preddiplomski studij (kombinacija studija 4+1/3+2) opis postupka završetka studija te poveznice na potrebne obrasce mogu pronaći ovdje.

Studenti koji završavaju diplomski ili dodiplomski (predbolonjski) studij filozofije opis postupka završetka studija te poveznice na potrebne obrasce mogu pronaći ovdje.

Studenti koji prijavljuju upis diplomskog studija filozofije, a preddiplomski studij filozofije su završili na FFZG prije upisa trebaju imati ovjerene sve potrebne dokumente na način opisan u gore navedenim poveznicama. Informacije o upisu na diplomski studij mogu pronaći ovdje.

Studenti koji prijavljuju upis diplomskog studija filozofije, a preddiplomski studij filozofije su završili na drugom Sveučilištu, informacije u upisu diplomskog studija filozofije mogu pronaći ovdje.