logo

Odsjek za filozofiju

Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

 Odsjek

 Nastava

 Studij

 Radovi odsjeka

 Arhiv obavijesti




Satnica zimski semestar 2018./19. (preddiplomski i diplomski studij)

 

TERMIN

DV.

NASTAVNIK

PREDMET / KOLEGIJ

P/S/V

ECTS

RAZINA STUDIJA

PONEDJELJAK

09.30–11.00

A101

Veljak, L.

Ontologija I

2P

3

P

11.00–14.00

A101

Čakardić, A.

Socijalna filozofija

4P

6

P

12.30–14.00

A106

Veljak, L.

Filozofija povijesti – Uvod u filozofiju povijesti

2P

3

P/D

12.30–14.00

D1

Zagorac, I.

Filozofija odgoja – opći predmet

2P

4

D

15.30–17.00

D1

Zagorac, I. / Tokić, M.

Filozofske teorije emocija

2P

4

P/D

15.30–17.00

A101

Mikecin, I.

Povijest filozofije I

2P

3

P

17.00–18.30

A101

Jurić, H. / Perušić, L.

Uvod u filozofiju I

2P

3

P

17.00–18.30

A101

Jurić, H. / Perušić, L.

Uvod u filozofiju I – opći

2P

3

P/D

17.00–18.30

A106

Veljak, L. / Zenić, B.

Ontologija – seminar: Ernst Bloch i suvremena ontologija I

2S

3

P/D

UTORAK

8.45–10.15

A101

Ježić, Lj. F.

Grčka filozofija I

2S

3

P

8.45–11.45

A106

Jurić, H.

Etika – opći predmet

4P

6

P/D

10.15–11.45

A101

Raunić, R.

Filozofija politike I

2P

3

P

11.45–13.15

A101

Raunić, R.

Filozofija politike – seminar: Hobbes

2S

3

P/D

13.30–15.00

A106

Zagorac, I.

Filozofija odgoja seminar: Empatija

2S

3

P/D

14.00–15.30

A102

Bogdanić, L.

Filozofska antropologija – opći predmet

2P

4

P/D

14.00–17.00

A101

Čačinovič, N.

Estetika

4P

6

P

15.30–17.00

A106

Mikecin, I.

Povijest filozofije – seminar: Empedoklo

2S

3

P/D

17.00–18.30

A106

Bogdanić, L. / Čakardić, A.

Marx i marksističke filozofije seminar: Filozofska pitanja “revolucionarne 1968.”

2S

3

P/D

18.30–20.00

A106

Mikecin, I.

Povijest filozofije – seminar: Heidegger, Pismo o “humanizmu”

2S

3

P/D

SRIJEDA

10:15–11.45

A101

Žitko, M.

Proseminar: Osnovni pojmovi epistemologije

2S

3

P

11.45–13.15

A101

Čakardić, A. / Bogdanić, L. / Žitko, M.

Suvremena filozofska terminologija I

2P

3

P

12.30–14.00

A106

Selak, M.

Filozofija povijesti

2P

4

P/D

13.15–14.45

A101

Ježić, Lj. F.

Povijest filozofije V

2P

3

P

15.30–17.00

A101

Selak, M.

Ontologija seminar: Ontologija demokracije I

2S

3

P/D

15.30–17.00

A106

Žitko, M.

Teorija spoznaje – seminar: Filozofija ekonomije

2S

3

P/D

17.00–18.30

A101

Mikulić, B.

Teorija spoznaje

2P

6

P

17.00–18.30

D3

Tokić, M.

Uvod u filozofiju I

2P

3

P

17.00–18.30

D3

Tokić, M.

Uvod u filozofiju I – opći

2P

3

P/D

18.30–20.00

D3

Bogdanić, L.

Marx i marksističke filozofije

2P

4

P/D

19.15–20.45

A101

Mikulić, B.

Filozofija i kulturalizam

2S

3

P

ČETVRTAK

10.15–11.45

A101

Tokić, M.

Povijest filozofije III

2P

3

P

11.45–13.15

A101

Tokić, M.

Grčka filozofija I

2S

3

P

13.15–14.45

A101

Filipović, Lj.

Filozofija i psihoanaliza – seminar: Pojam žudnje u filozofiji i psihoanalizi

2S

3

P/D

14.45–16.15

A101

Raunić, R.

Metodika nastave filozofije

2P

4

D

16.15–17.45

A101

Raunić, R.

Metodika nastave filozofije – seminar I

2S

3

D

gimnazije (vježbaonice FF-a)

Raunić, R.

Nastavna praksa filozofije I

2V

3

D

16.15–17.45

A106

Sunajko, G. / Veljak, L.

Filozofija religije

2P

4

P/D

17.45–19.15

A101

Mikulić, B.

Teorija spoznaje

2P

6

P

17.45–19.15

A106

Kardaš, G.

Indijska filozofija seminar: Indijska epistemologija

2S

3

P/D

19.15–20.45

A101

Kardaš, G.

Indijska filozofija I

2P

3

P/D

PETAK

11.00–12.30

A101

Čović, A. / Jurić, H.

Etika I

2P

3

P

12.30–14.00

A101

Čović, A. / Kos, M.

Etika – seminar: Spinoza, Etika

2S

3

P/D

14.00–15.30

A101

Jurić, H.

Etika seminar: Anarhizam i etika

2S

3

P/D

15.30–17.00

A101

Veljak, L. / Sunajko, G.

Filozofija religije – seminar: Nietzscheov ateistički egzistencijalizam

2S

3

P/D

 

obavezni predmeti na 1. godini preddiplomskog studija

obavezni predmeti od 2. do 4. godine preddiplomskog studija

obavezni predmeti na nastavničkom smjeru diplomskog studija

izborni predmeti i seminari

izborni predmeti za ne-filozofe