Završni ispit za studente treće godine

Pismeni dio završnog ispita održat će se 9. rujna 2016. prema sljedećem rasporedu:     jezični dio  10.00 -12.00  u A-128                                                                                             prijevod  12.30 -14.00 u A-128

Usmeni dio održat će se 12. rujna od 10.00 sati, sastanak studenata bit će pred katedrom.

Tajnica će uskoro unijeti u ISVU datum završnog ispita (12.9.), pa molimo sve zainteresirane da se svakako prijave na ispit preko sustava.

Podsjećamo studente da je pristup završnom ispitu omogućen samo ukoliko imate sve obavezne kolegije na našem studiju položene, stoga pazite da do početka pismenog dijela ZI svi vasi položeni kolegiji budu uredno administrirani u indeksu i u sustavu.