Obavijest studentima I. godine

Dragi studenti prve godine,

srdačno vas pozdravljamo na web-stranicama Katedre za hungarologiju!

Kao što ste mogli čuti na središnjoj svečanosti održanoj u utorak u dvorani VII., prvi sastanak s nastavnicima naše katedre organiziramo vam

u ponedjeljak (10.10.) u 11.00 sati u dvorani A128.

To je ujedno i službeni termin početka predavanja Uvod u mađarsko jezikoslovlje, stoga je dolazak na ovaj prvi sastanak obavezan, kao da se radi o nastavi.
Ako u naznačeno vrijeme imate već nastavu na svojoj drugoj studiskoj grupi (što znači da imate i tzv. “koliziju”), molimo vas da svejedno prisustvujete barem u prvih 30 minuta našem sastanku, jer ćemo protumačiti neke važne detalje rasporeda nastave koji se nalazi na našim stranicama i u vezi s kojim možda već imate pitanja. Također ćemo na ovom sastanku obaviti kratku proceduru podjele po grupama za jezične vježbe, što će u konačnici u velikoj mjeri utjecati na vaš tjedni raspored.
Na našem studiju 10. listopada imat ćete još samo jezične vježbe popodne (o njihovom rasporedu podrobnije na sastanku prijepodne), a predavanja iz kolegija Uvod u mađarsku civilizaciju počet će 17.listopada.