Promocija knjige “Mađarski jezik u Hrvatskoj”

Srdačno pozivamo sve studente na promociju knjige A magyar nyelv Horvátországban / Mađarski jezik u Hrvatskoj/ koja je objavljena u seriji istraživanja Mađarski jezik u Karpatskom bazenu na kraju 20. stoljeća, a koju ćemo održati 19. listopada 2016. s početkom u 18.00 sati u prostorijama Mađarskog instituta u Zagrebu.                                 O knjizi i istraživačkom projektu govorit će:                                                                   Miklós Kontra (Reformatorsko sveučilište Károli Gáspár)                                                Éva Fancsaly (Sveučilište u Pečuhu)                                                                        Orsolya Žagar Szentesi (Sveučilište u Zagrebu)

horvkontrabor