Predavanje lektorice Ane Sekso Milković o putovanju Lajosa Kassáka u Pariz

A Horvátországi Magyar Tudományos és Művészeti Társaság ezúton is szeretettel meghívja Önöket a Magyar Tribün következő előadására, amelynek az Ady Endre Magyar Kultúrkör a társszervezője és Zágráb Város Magyar Kisebbségi Tanácsa a támogatója.

Az előadás címe:

Kassák Lajos párizsi utazása

Előadó:

Ana Sekso Milković, lektor, Zágrábi Egyetem, Bölcsészettudományi Kar Hungarológia Tanszék

Időpont és hely:

május 21. (szombat) 18 óra, Ady Endre Magyar Kultúrkör, Martićeva 8, 10000 Zágráb.

—————————–

Društvo mađarskih znanstvenika i umjetnika u Hrvatskoj poziva vas na predavanje u sklopu Mađarske tribine, kojoj je suorganizator Mađarsko kulturno društvo „Ady Endre“, a pokrovitelj Vijeće mađarske nacionalne manjine Grada Zagreba.

Naslov predavanja:

Putovanje Lajosa Kassáka u Pariz

Predavačica:

Ana Sekso Milković, lektor, Katedra za hungarologiju, Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu

Predavanje će se održati u subotu, 21. svibnja 2022. u 18:00 sati u prostorijama MKK „Ady Endre”, Martićeva 8, 10000 Zagreb.

Sažetak izlaganja dostupan je ovdje: Ana Sekso Milković – Kassák_sažetak_mađ