Zahvale za Viśva hindī divas

thU time Odsjeka za indologiju i dalekoistočne studije srdačno bih zahvalio organizatorima proslave, a posebice studentima i njihovim prijateljima. Ove je godine program bio silno zanimljiv i zabavan, program je bio bogat, duhovit i izvrsno uvježban. Svi znamo koliko studenti imaju obveza na studiju indologije i na drugim studijskim grupama i to što su toliko vremena i truda uložili u proslavu hindī divasa svjedoči o velikom zanimanju studenata za hindski jezik i njegovo nasljeđe i o njihovoj ljubavi za struku. Takav odnos studenata motivira i veseli nas nastavnike i ostale kolege.

Brojnost publike kao i vrlo pozitivne reakcije koje sam od ljudi dobio u danima nakon programa također govore o tome koliko je cijeli ovaj pothvat bio uspješan. Siguran sam da su svi sudionici mnogo i naučili tijekom priprema i da su se zabavili barem onoliko koliko su zabavili publiku. Bili ste izvrsni!

Ivan Andrijanić

Komentari su zatvoreni.