Sanskrt, hindski i hrvatski: jezik, književnost i kultura

U petak 24. ožujka 2017. od 9.30 do 17.30 održat će se u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskoga fakulteta jednodnevni seminar „Sanskrt, hindski i hrvatski: jezik, književnost i kultura” u organizaciji Odsjeka za indologiju i dalekoistočne studije Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Veleposlanstva republike Indije u okviru proslave Međunarodnoga dana hindskoga jezika. Program izlaganja dostupan je poveznici:

Radujemo se vašem dolasku!

Sanskrit, Hindi and Croatian: Language, Literature and Culture

On Friday 24th, March 2017, one-day seminar “Sanskrit, Hindi and Croatian: Language, Literature and Culture” will take place in Conference hall of the Faculty library (2nd floor). The seminar is organized by Department of Indology and Far Eastern Studies, Faculty of Humanities and Social Sciences, University of Zagreb in collaboration with Embassy of India in the frame of International Hindi day celebration.
Program in English is available on the link:

Seminar program in English

Komentari su zatvoreni.