Prijave za razredbeni ispit na slobodnom studiju japanologije

Prijave za razredbeni ispit primaju se u Studentskoj službi Filozofskog fakulteta od utorka 19. do ponedjeljka 25. rujna 2017. godine od 9 do 14 sati. Kandidati će trebati priložiti obrazac prijave (podiže se u Info-centru Filozofskog fakulteta), potvrdu o završetku studija ili o upisanom V. semestru, domovnicu i rodni list (izvornik ili presliku) te uplatnicu s uplaćenim troškovima prijave i upisa (u iznosu od 250 kn).
Za akademsku godinu 2017./2018. predviđena je upisna kvota od 30 studenata. Školarina za prvu godinu studija iznosi 2000 kn, plativo semestralno (1000 kn pri upisu u zimski, odnosno u ljetni semestar). Na drugoj i trećoj godini studija školarina će se stupnjevati prema uspjehu na studiju pri čemu će prvih pet studenata biti oslobođeno školarine, sljedećih 15 će i dalje plaćati 2000 kn, a posljednjim 10 će školarina biti povišena na 3000 kn godišnje.

Komentari su zatvoreni.