2017./2018. - preddiplomski, zimski semestar

2017./2018. – preddiplomski, zimski semestar

 

Preddiplomski studij

I. SEMESTAR (zimski)


dr. sc. Luka Bekavac, doc.

Teorija književnosti: Uvod u proučavanje književnosti (T)

Silab

[srijeda, 14:45 – 17:00]

 

dr. sc. Maša Grdešić, doc.

Teorija književnosti: Teorija romana (T)

Silab

[ponedjeljak, 14:45 – 17:00]

 

dr. sc. Krunoslav Lučić, znanstveni novak

Filmologija: Uvod u filmologiju (F)

Silab

[četvrtak, 19:15 – 21:30]

 

dr. sc. Branislav Oblučar, poslijedoktorand

Opća povijest književnosti: Razdoblja književne povijesti I (P1)

Silab

[utorak, 18:30 – 20:45] 

 

dr. sc. Ana Tomljenović, znanstvena novakinja

Opća povijest književnosti: Razdoblja književne povijesti I (P1)

Silab

[ponedjeljak, 11:00 – 13:15]

 

dr. sc. Višnja Rogošić, doc.

Teatrologija i dramatologija: Uvod u teatrologiju (TD)

Silab

[četvrtak, 14:00 – 16:15, A-106]

 

III./V. SEMESTAR (zimski)


 dr. sc. Luka Bekavac, doc.

Teorija književnosti: Poststrukturalizam (T)

Silab

[srijeda, 12:30 – 14:45]

 

dr. sc. Tomislav Brlek, doc.

Opća povijest književnosti: Hispanoamerički boom (P2)

Silab 

[četvrtak, 8:00 – 10:15]

 

dr. sc. Lada Čale Feldman, red. prof.

Teatrologija i dramatologija: Između moralizma i libertinizma: Molière i Marivaux (TD, P1)

Silab

[četvrtak, 10:15 – 12:30]

 

dr. sc. Nikica Gilić, izv. prof.

Filmologija: Filmske stilske epohe (F)

Silab

[četvrtak, 14:45 – 17:00]

 

dr. sc. Kristina Grgić, doc.

Komparativna književnost: Hrvatski književni barok (K)

Silab

[ponedjeljak, 18:30 – 20:45]

 

dr. sc. Slaven Jurić, izv. prof.

Teorija književnosti: Periodizacija književnosti (T)

Silab

[petak, 10:15 – 12:30]

 

dr. sc. Željka Matijašević, red. prof.

Teorija književnosti: Književnost i psihoanaliza (T)

Silab

[utorak, 17:00 – 19:15]

 

dr. sc. Cvijeta Pavlović, red. prof.

Komparativna književnost: Sonet i srodni oblici (K/P1)

Silab

[ponedjeljak, 8:00 – 10:15]

 

dr. sc. Lovro Škopljanac, viši asistent

Komparativna književnost: Haiku pjesništvo (K/P)

Silab

[srijeda, 8:00 – 10:15]

 

dr. sc. Ana Tomljenović, znanstvena novakinja

Opća povijest književnosti: Američka renesansa: Poe, Hawthorne, Melville (P2)

Silab

[utorak, 12:30 – 14:45]

 

dr. sc. Andrea Zlatar Violić, red. prof.

Opća povijest književnosti: Antička proza (P1)

Silab

[utorak, 14:45 – 17:00]

 

dr. sc. Cvijeta Pavlović, red. prof.

Komparativna književnost: Radionica 3

- terenska nastava; prijava osobno u vrijeme konzultacija prof. C. Pavlović

(petak 10-11h B-215)

 

dr. sc. Cvijeta Pavlović, red. prof.

Komparativna književnost: Radionica 5

- terenska nastava; prijava osobno u vrijeme konzultacija prof. C. Pavlović

(petak 10-11h B-215)