Klub studenata Filozofskog fakulteta KSFF

Zamisli situaciju: Nakon ili između predavanja želiš se opustiti na ugodnom mjestu, pustiti mozak na pašu, popiti kavu ili odmoriti na nekom kauču? Lutaš hodnicima i tražiš mjesto puno dobrih vibracija i ljudi s kojima možeš razgovarati (raspravljati o smislu života, glazbi, umjetnosti i drugim dubokoumnim temama)?

Odgovor na tvoje pitanje glasi KSFF, a njegova vrata otvorena su svim članovima za vrijeme radnog vremena fakulteta.

Klub studenata Filozofskog fakulteta najstarija je i najbrojnija studentska udruga na Filozofskom fakultetu. KSFF formalno djeluje od 1990. godine, a prethodnica su mu bile razne organizacije na Fakultetu koje su, pod drugim imenima, djelovale kroz dobar dio 20. st.  Svojim aktivnostima Klub je često bio ispred većine studentskih udruga sa Sveučilišta.