Ispit iz Frazeologije ruskog jezika za studente koji kolegij nisu slušali u akademskoj godini 2019./2020.

Ispitni rokovi kojima možete pristupiti su 10.09., 17.09. i 21.09. Ispit će se polagati online u sustavu Omega. Zato se morate ponovo upisati na kolegij (lozinka: frazah). Na dan ispita, u vrijeme koje je objavljeno na stranicama, ispit možete preuzeti s Omege (pod rubrikom ISPITNI PAKET). Pazite da izaberete varijantu ispita za studente koji su slušali kolegij ak. godine 2018/2019! Ispit trebate riješiti i u roku od maksimalno 2 sata i 30 minuta (vrijeme prilagođeno online verziji ispita) te ga predati u Wordu ili PDF-u kroz aktivnost nazvanu Predaja ispita 10092020 (također pod rubrikom ISPITNI PAKET). Ispit možete pisati u Wordu ili rukom. Ako ćete pisati rukom morate ga skenirati, ali ga tada obavezno predajete u PDF- u, nikako kao sliku u formatu JPEG. Kako biste pristupili ispitu obavezno se prijavite u ISVU.