Stipendije Vlade Slovačke Republike 2021./22.

Slovačka akademsko-informatička agencija (SAIA) i Ministarstvo obrazovanja, znanosti, istraživanja i sporta Slovačke Republike, u sklopu Nacionalnoga stipendijskog programa Slovačke Republike pozivaju na podnošenje molbi za stipendije za studente, studijske istraživačke, predavačke i umjetničke boravke tijekom 2021./22.

Nacionalni stipendijski program Slovačke Republike namijenjen je potpori mobilnosti stranih studenata, doktoranda, sveučilišnih profesora, istraživača i umjetnika za boravak na slovačkim sveučilištima i u istraživačkim ustanovama.

Prvi rok za podnošenje prijave za stipendije je 30. travnja 2021. do 16.00 sati, za stipendijske boravke u sljedećoj akademskoj godini.

Drugi rok za podnošenje prijave je 31. listopada 2021. do 16.00 sati, za stipendijske boravke tijekom ljetnoga semestra 2021./2022.

Informacije i obrasci: