Raspored preddiplomski

ODSJEK ZA ISTOČNOSLAVENSKE JEZIKE I KNJIŽEVNOSTI

STUDIJ RUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

RASPORED ZA ZIMSKI SEMESTAR 2020./2021.

 

1. GODINA – 1. SEMESTAR

 

dr.sc. Željka ČELIĆ Fonetika ruskog jezika – 1. grupa utorak

8:00 – 8:40

A-118  
  Fonetika ruskog jezika – 2. grupa utorak

8:55 – 9.30

A-118  
dr.sc. Željka ČELIĆ Uvod u rusku civilizaciju 1 (izborni) četvrtak

9:45 – 11:00

A-118 ako će kolegij upisati više od 15 studenata, nastava će se održavati po dogovoru s nastavnikom
 

dr. sc. Željka ČELIĆ

Fonetske vježbe – 1. grupa utorak

12:45 – 13:15

A-118  
  Fonetske vježbe – 2. grupa utorak

13:30 – 14:00

A-118  
dr.sc. Branka BARČOT Uvod u lingvistiku ponedjeljak

15:00 – 16:15

A-118 rotacija studentskih grupa: u jednom tjednu nastavu prati pola studenata kontaktno, pola preko videokonferencijskog poziva; u sljedećem je tjednu obrnuto
Sanja DRLJAČA MAGIĆ Jezične vježbe 1 – 1. grupa ponedjeljak

9:45 – 11:00

A-118  
    utorak

9:45 – 11:00

A-118  
    srijeda

11:15 – 12:30

A-223  
dr. sc. Marija POPOVIĆ Jezične vježbe 1 – 2. grupa ponedjeljak

12:45 – 14:00

A-223  
    utorak

11:15 – 12:30

A-306  
    srijeda

12:45 – 14:00

A-306  
Ana ZALOVIĆ Jezične vježbe 1 – 3. grupa utorak

9:45 – 11:00

A-306  
    srijeda

12:00 – 13:15

A-118  
    četvrtak

11:15– 12:30

A-118  
dr.sc. Jasmina VOJVODIĆ, Zoran TIHOMIROVIĆ Uvod u studij ruske književnosti 1 (predavanje + seminar) – 1. grupa petak

11:15 – 12:30

A-223  
Uvod u studij ruske književnosti 1 (predavanje + seminar) – 2. grupa petak

12:45 – 14:00

A-223  

 

2. GODINA – 3. SEMESTAR

 

dr.sc. Željka ČELIĆ Morfologija ruskog jezika 2 (predavanje) – 1. grupa četvrtak

8:00 – 8:40

A-118  
  Morfologija ruskog jezika 2 (predavanje) – 2. grupa 8:55 – 9:30 A-118  
Ana ZALOVIĆ  

Morfologija ruskog jezika 2 (vježbe) – 1. grupa

 

utorak

11:00 – 12:30    

A-224 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 11:15
Morfologija ruskog jezika 2 (vježbe) – 2. grupa        srijeda     13:15 – 14:45 A-118 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 13:30
Morfologija ruskog jezika 2 (vježbe) – 3. grupa      četvrtak

9:30 – 11:00

A-224 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 9:45
dr.sc. Anita HRNJAK Jezične vježbe – 1. grupa ponedjeljak 8:45 – 10:15 online  
  Govorne vježbe – 1. grupa srijeda

8:45 – 10:15

online  
   
dr.sc. Anita HRNJAK Jezične vježbe – 2. grupa ponedjeljak

10.15-11.45

online  
  Govorne vježbe – 2. grupa srijeda

10:15 – 11:45

online  
   
Sanja DRLJAČA MAGIĆ  

Jezične vježbe – 3. grupa

 

utorak

11:00 – 12:30

   A-118 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 11:15
Govorne vježbe – 3. grupa četvrtak

11:00 – 12:30

   A-306 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 11:15
Lidija MILKOVIĆ Lektira – 1. grupa utorak

12:30 – 14:00

   online  
Lektira – 2. grupa petak

9:30 – 11:00

online  
Ana ZALOVIĆ Lektira – 3. grupa ponedjeljak

14:00 – 15:30    

A-224 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 14:15
 

dr.sc. Josip UŽAREVIĆ

 

Pregled povijesti ruske književnosti 1

utorak

9:45 – 11:00

A-224  
Zoran TIHOMIROVIĆ Čitanje odabranih tekstova 1 – seminar – 1. grupa četvrtak

12:30 – 14:00

online  
  Čitanje odabranih tekstova 1 – seminar – 2. grupa četvrtak

14:00 – 15:30

online  
dr.sc. Željka ČELIĆ Uvod u rusku civilizaciju 1 (izborni) četvrtak

9:45 – 11:00

A-118 ako će kolegij upisati više od 15 studenata, nastava će se održavati skraćeno i u dvije grupe
dr.sc. Branka BARČOT Lingvokulturologija (izborni) (predavanje) srijeda

15:30 – 17:00

online  
Lingvokulturologija (seminar) srijeda

17:00 – 17:45

online  
 

 

 

3. GODINA – 5. SEMESTAR  

NAPOMENA: STUDENTI 3. GODINE MORAJU IZABRATI DVA IZBORNA KOLEGIJA IZ KNJIŽEVNOSTI!

 

dr.sc. Branka BARČOT Sintaksa ruskog jezika (predavanje) utorak

14:00 – 14:45

online  
  Sintaksa ruskog jezika (seminar) utorak

14:45 – 16:15

online  
   
dr.sc. Natalija VIDMAROVIĆ Historijska gramatika ruskog jezika 1 utorak

8:00 – 9:30

online  
Irina MIRONOVA BLAŽINA Jezične vježbe 5 – 1. grupa utorak

9:30 – 11:00

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 9:45
  Jezične vježbe 5 – 2. grupa utorak

11:00 – 12:30

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 11:15
dr. sc. Marija POPOVIĆ Lektira – 1. grupa ponedjeljak

14:00 – 15:30

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 14:15
Lektira – 2. grupa petak

9:30 – 11:00

A-118 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 9:45
dr.sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS Književnost i kultura kasnog socijalizma 1 (1953-1968)   (izborni) (predavanje)        srijeda

13:15 – 14:45

 

online

 
Književnost i kultura kasnog socijalizma 1 (1953-1968) (seminar)        srijeda

14:45 – 15:30

 

online

 
dr.sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS Ruske književno-znanstvene i kulturološke ideje 20. i 21. stoljeća (izborni) (predavanje) petak

11:00 – 12:30

online  
Ruske književno-znanstvene i kulturološke ideje 20. i 21. stoljeća (seminar) petak

12:30 – 13:15

online  
dr.sc. Ivana PERUŠKO Poetika 1920-ih godina: vrhunci sovjetskoga umjetničkog pluralizma (izborni) (predavanje) četvrtak

12:30 – 14:00

online  
  Poetika 1920-ih godina: vrhunci sovjetskoga umjetničkog pluralizma (seminar) četvrtak

14:00 – 14:45

online  
dr.sc. Jasmina VOJVODIĆ Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (izborni) (predavanje)

 

Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (seminar)

         srijeda

11:00 – 12.30

 

srijeda

12:30 – 13:15

online  
dr.sc. Željka ČELIĆ Uvod u rusku civilizaciju 1 (izborni) četvrtak

   9:45 – 11:00

A-118 ako će kolegij upisati više od 15 studenata, nastava će se održavati po dogovoru s nastavnikom
dr.sc. Branka BARČOT Lingvokulturologija (izborni) (predavanje) srijeda

15:30 – 17:00

online  
Lingvokulturologija (seminar) srijeda

17:00 – 17:45

online  
   

 

4. GODINA – 7. SEMESTAR

NAPOMENA: STUDENTI 4. GODINE MORAJU IZABRATI DVA IZBORNA KOLEGIJA IZ KNJIŽEVNOSTI!

 

 

dr.sc. Natalija VIDMAROVIĆ Analiza djela XI. – XVI. stoljeća (predavanje) srijeda

8:00 – 10:15

online  
  Analiza djela XI. – XVI. stoljeća (seminar) srijeda

10:15 – 11:00

online  
Irina MIRONOVA – BLAŽINA Jezične vježbe 7 – 1. grupa ponedjeljak

9:30 – 11:00

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 9:45
    četvrtak

9:30 – 11:00

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 9:45
  Jezične vježbe 7 – 2. grupa ponedjeljak

11:00 – 12:30

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 11:15
    četvrtak

11:00 – 12:30

A-223 kontaktno ili online uz prethodni dogovor s nastavnikom; ako je kontaktno, počinje u 11:15
srijeda

13:15 – 14:45

online  
dr.sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS Književnost i kultura kasnog socijalizma 1 (1953-1968) (izborni) (predavanje)  
  Književnost i kultura kasnog socijalizma 1 (1953-1968) (seminar) srijeda

14:45 – 15:30

online  
dr.sc. Danijela LUGARIĆ VUKAS Ruske književno-znanstvene i kulturološke ideje 20. i 21. stoljeća (izborni) (predavanje) petak

11:00 – 12:30

online  
  Ruske književno-znanstvene i kulturološke ideje 20. i 21. stoljeća (seminar) petak

12:30 – 13:15

online  
dr.sc. Ivana PERUŠKO

 

 

Poetika 1920-ih godina: vrhunci sovjetskoga umjetničkog pluralizma (izborni) (predavanje)      četvrtak

12:30 – 14:00

online  
Poetika 1920-ih godina: vrhunci sovjetskoga umjetničkog pluralizma (seminar)    četvrtak

14:00 – 14:45

online  
dr.sc. Jasmina VOJVODIĆ Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (izborni) (predavanje)

 

Književno-kulturne teme (19. stoljeće) (seminar)

srijeda

11:00 – 12.30

 

 

srijeda

12:30 – 13:15

online  
dr.sc. Branka BARČOT Lingvokulturologija (izborni) (predavanje) srijeda

15:30 – 17:00

online  
Lingvokulturologija (seminar) srijeda

17:00 – 17:45

online  
dr.sc. Željka ČELIĆ Uvod u rusku civilizaciju 1 (izborni)        četvrtak

   9:45 – 11:00

A-118 ako će kolegij upisati više od 15 studenata, nastava će se održavati po dogovoru sa studentima