NATJEČAJ za mobilnost studenata (ak.god. 2021./2022.)

Sveučilište u Zagrebu je objavilo NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u ZIMSKOM SEMESTRU ak.god. 2021./2022. Studenti su obvezni proučiti cijeli tekst Natječaja te INTERNE upute Filozofskoga fakulteta za prijavu. Rok za prijavu: do 12:00 sati u četvrtak 25. ožujka 2021.

Sve upite studenti mogu poslati e-mailom na adresu:

erasmus-studenti@ffzg.hr

Slijedom objavljenoga Natječaja za Erasmus+ natječaj za studijski boravak u zimskom semestru akademske godine 2021/22. Služba za međunarodnu suradnju organizira ONLINE Info-dan za studente u utorak, 16. ožujka 2021. u 14 sati putem poveznice: meet.google.com/joq-czua-nwq (molimo da kao browser koristite Chrome ili Firefox – ne koristiti Microsoft Edge).

Pozivamo vas da prisustvujete Info– danu na kojem će biti riječi o postupku prijave, vrstama mobilnosti i načinu financiranja, dokumentaciji, postupku rangiranja, odabira inozemnog sveučilišta, itd.

Iz Odsjeka