Obavijest studentima koji upisuju diplomski studij

Sve informacije o upisima na prvu godinu diplomskog studija studenti trebaju tražiti ovdje.

Online prijava za upis u 1. godinu diplomskih studija završava 27. rujna 2017. godine u 15 sati.

Upute za pristupnike koji su završili preddiplomski studij na Filozofskom fakultetu u Zagrebu te link na online obrazac nalazi se ovdje.

Upute za pristupnike koji nisu završili preddiplomski studij na Filozofskom fakultetu u Zagrebu te link na online obrazac nalazi se ovdje.

Studenti preddiplomskog studija sociologije koji još nisu ovjerili potrebnu dokumentaciju za završetak preddiplomskog studija također trebaju obaviti online prijavu do 27. rujna 2017. u 15 sati, no prilikom ispunjavanja online obrasca trebaju odabrati opciju “Nemam još svu potrebnu dokumentaciju” i navesti razlog zbog kojeg nemaju svu potrebnu dokumentaciju.

Potrebna dokumentacija za završetak preddiplomskog studija može se izdati samo studetnima koji imaju sve potpise u indeksu i sve ocjene/bodove unesene u ISVU.