POZIV ZA SUDJELOVANJE U ISTRAŽIVANJU „DRUŠTVENA KONSTRUKCIJA LIJENOSTI“

Poštovana ili poštovani,

pozivamo Vas da sudjelujete u intervjuu koje se provodi kao dio empirijskog istraživanja za potrebu izrade diplomskog rada „Društvena konstrukcija lijenosti“ na Odsjeku za sociologiju na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu pod mentorstvom dr. sc. Krešimira Žažara.

Istraživanje se provodi u svrhu boljeg razumijevanja fenomena lijenosti i njenog odnosa s društvom, što možemo postići uz pomoć Vašeg doprinosa.

Intervju će se provoditi u adekvatnom, izoliranom prostoru i bez prisutnosti treće strane koja bi mogla ometati intervju. Vaše ime i sva druga imena koja bi tokom intervjua mogla biti navedena biti će zaštićena kodnom oznakom u istraživačkom izvješću, odnosno diplomskom radu, što znači da Vam je anonimnost zajamčena.

Voljeli bismo da nam povratnim odgovorom na e-mail adresu lcanjek@ffzg.hr potvrdite svoju eventualnu spremnost za sudjelovanjem u istraživanju.

S poštovanjem,

Luka Canjek,