Natječaj za 4. ciklus Studentskog programa APR-a u Zagrebu

Akademija za politički razvoj (APR) poziva zainteresirane kandidatkinje i kandidate da se prijave za sudjelovanje u 4. ciklusu Studentskog programa APR-a u koji će se provoditi u Zagrebu tijekom prve polovice 2018. godine.

Program „Studentski APR“ sastoji se od predavanja i rasprava na kojima će sudjelovati priznati predavači i stručnjaci iz različitih sektora koji će svoja znanja i iskustva podijeliti sa sudionicima programa. Najboljim polaznicima bit će osigurane jednomjesečne prakse u uredima hrvatskih zastupnika u Europskom parlamentu. Sudjelovanje u programu je u potpunosti besplatno.

Prijaviti se mogu studenti sa svih studijskih programa na visokim učilištima u Hrvatskoj (neovisno o studijskom području), kao i diplomanti koji su svoj studij završili tijekom protekle tri akademske godine (od rujna 2014. nadalje). Prijaviti se mogu i redovni i izvanredni studenti, zaključno do 29 godina starosti.

Više na poveznici.