Praktična nastava iz kolegija Terorizam i društvo

Dne, 18. svibnja od 11.45-13.15 u formi pokazne protuterorističke vježbe održat će se praktična nastava iz kolegija Terorizam i društvo. Nastava će se održati u sjedištu Antiterorističke jedinice Ministarstva unutarnjih poslova u Lučkom. Nastavi osim studenata/ica koji pohađaju kolegij Terorizam i društvo u ak.god. 2017/2018. mogu nazočiti i studenti/ice koji su u ovoj godini pohađali kolegij Sociologija nacionalne i međunarodne sigurnosti te studenti/ice koji su navedene kolegije pohađali ranijih akademskih godina, a nisu prisustvovali praktičnoj nastavi. Uvjet za dolazak na nastavu jest da se, zbog organizacijskih razloga, studenti/ice prijave u Tajništvo Odsjeka za sociologiju na sociologija@ffzg.hr do četvrtka 17. svibnja 2018. do 16:30.