Nastupno predavanje – dr. sc. Krešmir Žažar

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

Zagreb, 23. svibnja 2018.

Na temelju Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju, Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Odluke Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja, dekanica Filozofskog fakulteta prof. dr. sc. Vesna Vlahović-Štetić, na prijedlog Stručnog povjerenstva

OGLAŠAVA

I.

Dr. sc. Krešmir Žažar održat će u ponedjeljak, 04. lipnja 2018. u 9:40 u dvorani A-220 Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3 nastupno predavanje pred nastavnicima, studentima i stručnim povjerenstvom, u vezi s izborom u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta za područje društvenih znanosti, polje sociologija, grana sociološka teorija, na Katedri za opću i teorijsku sociologiju na Odsjeku za sociologiju.

II.

Tema nastupnog predavanja je: „Razmatranje društvene dinamike – teorijske perspektive, epistemološki prijepori i metodološki izazovi“.

Dekanica

prof. dr. sc. Vesna Vlahović-Štetić