Upisi u 1. godinu diplomskih studija ak. god. 2019/2020.

Informacije o prijavama, razredbenom postupku i upisima u 1. godinu diplomskih studija u ak. god. 2019/20. objavljivat će se na web stranici http://upisi-diplomski.ffzg.hr.

Upisna kvote za jednopredmetni diplomski studij sociologije je 35, za dvopredmetni diplomski studij sociologije 20 (+20) mjesta.

Pristupnicima koji su završili preddiplomski studij sociologije na sveučilištima u Hrvatskoj omogućuje se upis u diplomske studije sociologije na Filozofskom fakultetu bez razlikovnih obaveza.

Prijave pristupnika sa završenim odgovarajućim preddiplomskim studijem sociologije s drugih sveučilišta u Europi i svijetu razmatrat će se individualno te će se temeljem uvida u studijske programe određivati moguće razlikovne obaveze.

Izbor pristupnika za upis u diplomske studije sociologije na Filozofskom fakultetu vršit će se na temelju prosjeka ocjena svih predmeta položenih na preddiplomskom studiju iskazanih na rang-listama, do popunjenja upisnih kvota.